Pri načrtovanih dejavnostih lahko pride do spremebe datumov.

DATUM DAN 6. RAZRED 7. RAZRED 8. RAZRED 9. RAZRED
5. 9. 2019 četrek ŠD - Rafting   ŠD - Rafting ŠD - Rafting
26. 9. 2019 četrtek LOGIKA; predstava Harry Potter, KC Semič LOGIKA; predstava Harry Potter, KC Semič LOGIKA; predstava Harry Potter, KC Semič LOGIKA; predstava Harry Potter, KC Semič
27. 9. 2019 petek ŠD – Pohod v Rožni dol (Bajer) ŠD - Pohod na Škrbec ŠD – Pohod na Mirno goro ŠD – Pohod na Trdinov vrh
30. 9. 2019 - DEKD ponedeljek TD – Kulturna dediščina in Powerpoint, Varnost na spletu TD – Vlivanje (BM Metlika) TD – Ekskurzija v tovarno Iskra, Tomplast, Cablex s predstavitvijo poklicev KD – Dediščina Kočevarjev
1. 10. 2019 - DEKD torek KD – Kulturna dediščina Semiča (Krakar) ND - Kulturna in naravna dediščina Bele krajine (Črni močeril)   TD – Tehniška dediščina mojega kraja (Stari Tabor, Brezovica)
2. 10. 2019 - DEKD sreda TD - Knjigoveštvo TD – Ekskurzija v tovarno Kolpa d.o.o. KD – Kulturna dediščina Semiča (Jenko)  
3. 10. 2019 - DEKD četrtek ND - Rastlinstvo ali te poznam? KD – Kulturna dediščina Semiča (Lavrin) TD – Tehniška dediščina Kočevarjev (Koprivnik) ND - Ali živim zdravo?
4. 10. 2019 - DEKD petek        
10. 10. 2019 četrtek ND - SISTEMATSKI PREGLED, predavanje: Zasvojenost (6. a)      
15. 10. 2019 torek       TD – Kreativni in podjetni (EŠ NM)
17. 10. 2019 četrtek ND - SISTEMATSKI PREGLED, predavanje: Zasvojenost (6. b)      
18. 10. 2019 petek     KD – Simon Jenko, Kranj  
        ND – Periodni sistem  
12. 11. 2019 torek KD – Kulturna dediščina Lj. (Ogled glasbene predstave in delavnica v MAO) KD – Kulturna dediščina Lj. (Ogled glasbene predstave in Plečnikova Ljubljana)    
15. 11. 2019 petek Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku)
5. 12. 2019 četrtek TD – Oblikovanje papirja TD – Uporaba umetnih snovi (čestitke) TD – Spajkanje (ŠC NM)  
5. 2. 2020 torek       TD – Obisk podjetja LO Kambič in SŠ Črnomelj
14. 2. 2020 petek TD – Intarzija      
20. 2. 2020 četrtek     ND – SISTEMATSKI PREGLED; predavanje:  Medsebojni odnosi (8. a)  
Termin bo naknadno določen       ND – SISTEMATSKI PREGLED; predavanje:  Medsebojni odnosi (8. b)  
1. 4. 2020 sreda ŠD – Orientacija   ŠD – Orientacija TD - Tehniška dediščina naše okolice (Železolivarski muzej, Baza 20)
9. 4. 2020 četrtek   TD – Elektrika, ŠC NM   KD – Oton Župančič
15. 4. 2020 sreda     KD – Kulturna dediščina Lj. (ogled gledališke predstave, Narodna galerija) KD – Kulturna dediščina Lj. (ogled gledališke predstave, razstava v Cankarjevem domu)
Druga polovica aprila 2020         ND - Reaktor Podgorica, Prirodoslovni muzej Slovenije
5. 5. 2020 torek NPZ ŠD - Plavanje TD – Pogoni (TMS Bistra) NPZ
6. 5. 2020 sreda ŠD - Plavanje     ŠD - Plavanje (Sašo Mirosavljević)
7. 5. 2020 četrtek NPZ   ŠD - Plavanje NPZ
21. 5. 2020 četrtek       ND – Naravna in kulturna dediščine Dunaja
22. 5. 2020 petek ND - Kraški pojavi (Cerkniško jezero, Škocjanske jame)   ND – Izlet skozi zgodovino - Celje, Velenje po urah - Naravna in kulturna dediščina Dunaja
1. 6. 2020 ponedeljek ŠD - športne igre ŠD - športne igre ŠD - športne igre; predaja ključa ŠD - športne igre; predaja ključa
2. 6. 2020 torek KD – Kulturna dediščina Novega mesta (ogled in delavnica v Jakčevem domu)      
15. 6. 2020 ponedeljek   ŠD – (CŠOD Planica)    
16. 6. 2020 torek   ND – Alpski svet pod Jalovcem in Poncami (CŠOD Planica)    
17. 6. 2020 sreda   ND – Triglavski narodni park (CŠOD Planica)    
18. 6. 2020 četrtek   ŠD – (CŠOD Planica)    
19. 6. 2020 petek   KD – Vrba in Prešeren  (CŠOD Planica)    
9. 6. 2020 torek       Valeta
10. 6. 2020 sreda       Tabor Mirna gora
11. 6. 2020 četrtek                                Tabor Mirna gora
12. 6. 2020 petek       ŠD –Tabor Mirna gora/ Orientacija
15. 6. 2020 ponedeljek       Filmski dopoldan (SLJ, ŠVZ, GUM, LUM ...)