Pri načrtovanih dejavnostih lahko pride do spremebe datumov.

DATUM DAN 6. RAZRED 7. RAZRED 8. RAZRED 9. RAZRED
5. 9. 2019 četrek ŠD - Rafting   ŠD - Rafting ŠD - Rafting
26. 9. 2019 četrtek LOGIKA; predstava Harry Potter, KC Semič LOGIKA; predstava Harry Potter, KC Semič LOGIKA; predstava Harry Potter, KC Semič LOGIKA; predstava Harry Potter, KC Semič
27. 9. 2019 petek ŠD – Pohod v Rožni dol (Bajer) ŠD - Pohod na Škrbec ŠD – Pohod na Mirno goro ŠD – Pohod na Trdinov vrh
30. 9. 2019 - DEKD ponedeljek TD – Kulturna dediščina in Powerpoint, Varnost na spletu TD – Vlivanje (BM Metlika) TD – Ekskurzija v tovarno Iskra, Tomplast, Cablex s predstavitvijo poklicev KD – Dediščina Kočevarjev
1. 10. 2019 - DEKD torek KD – Kulturna dediščina Semiča (Krakar) ND - Kulturna in naravna dediščina Bele krajine (Črni močeril)   TD – Tehniška dediščina mojega kraja (Stari Tabor, Brezovica)
2. 10. 2019 - DEKD sreda TD - Knjigoveštvo TD – Ekskurzija v tovarno Kolpa d.o.o. KD – Kulturna dediščina Semiča (Jenko)  
3. 10. 2019 - DEKD četrtek ND - Rastlinstvo ali te poznam? KD – Kulturna dediščina Semiča (Lavrin) TD – Tehniška dediščina Kočevarjev (Koprivnik) ND - Ali živim zdravo?
4. 10. 2019 - DEKD petek        
10. 10. 2019 četrtek ND - SISTEMATSKI PREGLED, predavanje: Zasvojenost (6. a)      
15. 10. 2019 torek       TD – Kreativni in podjetni (EŠ NM)
17. 10. 2019 četrtek ND - SISTEMATSKI PREGLED, predavanje: Zasvojenost (6. b)      
18. 10. 2019 petek     KD – Simon Jenko, Kranj  
        ND – Periodni sistem  
12. 11. 2019 torek KD – Kulturna dediščina Lj. (Ogled glasbene predstave in delavnica v MAO) KD – Kulturna dediščina Lj. (Ogled glasbene predstave in Plečnikova Ljubljana)    
15. 11. 2019 petek Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku)
5. 12. 2019 četrtek TD – Oblikovanje papirja TD – Uporaba umetnih snovi (čestitke) TD – Spajkanje (ŠC NM)  
5. 2. 2020 torek       TD – Obisk podjetja LO Kambič in SŠ Črnomelj
14. 2. 2020 petek TD – Intarzija      
20. 2. 2020 četrtek     ND – SISTEMATSKI PREGLED; predavanje:  Medsebojni odnosi (8. a)  
2. 6. 2020 torek ND - Kraški pojavi (Cerkniško jezero, Škocjanske jame) ND - Črni močeril ND - Potovanje skozi zgodovino  
4. 6. 2020 četrtek       ŠD - Športne igre
8. 6. 2020 ponedeljek       KD - Oton Župančič
9. 6. 2020 torek       ND - Naravna in kulturna dediščina Dunaja
10. 6. 2020 sreda       TD – Tehniška dediščina naše okolice
11. 6. 2020 četrtek       ŠD
12. 6. 2020 petek     TD - Pogoni ŠD
15. 6. 2020 ponedeljek ŠD ŠD ŠD KD - Filmsko dopoldne
16. 6. 2020 torek ŠD TD – Elektrika (7. b) ŠD  
17. 6. 2020 sreda KD - Kulturna dediščina Novega mesta KD - Vrba ND - Črni močeril  
18. 6. 2020 četrtek   ND - Triglavski narodni park ND – SISTEMATSKI PREGLED; predavanje:  Medsebojni odnosi (8. b)  
19. 6. 2020 petek   TD – Elektrika (7. a) KD – Kulturna dediščina Ljubljane  
22. 6. 2020 ponedeljek ŠD ŠD ŠD