Pri načrtovanih dejavnostih lahko pride do spremebe datumov.

DATUM

DAN

6. RAZRED

7. RAZRED

8. RAZRED

9. RAZRED

8. 9. 2022

sreda

1. ŠD – rafting

1. ŠD – rafting

1. ŠD – rafting

1. ŠD – rafting

16. 9. 2021

četrtek

 

1. TD – Vlivanje (BM Metlika)

 

1. ND – Načrtujem in raziskujem

30. 9. 2021 - DEKD

četrtek

1. ND Rastlinstvo ali te poznam?

1. KD – Kulturna dediščina Semiča (Lavrin)

1. TD  – Tehniška dediščina v MHS; Z digitalno tehnologijo spoznavajo kulinariko preteklosti

2. ND – Ali živim zdravo?

1. 10. 2021 - DEKD

petek

2. ŠD – Pohod

2. ŠD – Pohod

2. ŠD – Pohod

2. ŠD – Pohod

4. 10. 2021 - DEKD

ponedeljek

1. TD – Knjigoveštvo

1. ND – Kongerija

2. TD – Tehniška dediščina Koprivnika

1. KD – Dediščina Kočevarjev

5. 10. 2021 - DEKD

torek

2. TD – Kulturna dediščina in Powerpoint, Varnost na spletu

 

1. KD – Kulturna dediščina Semiča (Jenko)

1. TD – Kreativni in podjetni Design Thinking

6. 10. 2021 - DEKD

sreda

1.KD – Kulturna dediščina Semiča - Krakar

 

1. ND – Celjski grad, Muzej premogovništva Velenje

2. TD – Tehniška dediščina mojega kraja

8. 10. 2021 – srečanje UNESCO šol

petek

3. ŠD – športne igre

3. ŠD – športne igre

3. ŠD – športne igre

3. ŠD – športne igre

13. 10. 2021

sreda

   

2. KD – Kulturna dediščina Lj. (ogled glasbene predstave, Plečnikova hiša in Plečnikova Ljubljana

2. KD – Kulturna dediščina Lj. (ogled glasbene predstave v CD, raziskovalni ogled z delavnico v NG

november 2021

 

Sistematski pregled

     

19. 11. 2021

petek

Tradicionalni zajtrk (ure po urniku)

Tradicionalni zajtrk (ure po urniku)

Tradicionalni zajtrk (ure po urniku)

Tradicionalni zajtrk (ure po urniku)

2. 12. 2021

četrtek

3. TD – Oblikovanje papirja

2. TD – Uporaba umetnih snovi

3. TD – Spajkanje (ŠC NM)

3. TD – karierna orientacija

11. 1. 2022

torek

2.KD – Kulturna dediščina Lj. (Ogled predstave in delavnica v MGLC)

2.KD – Kulturna dediščina Lj. (Ogled predstave in Plečnikova Ljubljana)

   

Februar 2022

torek

4. TD – Intarzija

3. KD – Bajke in miti

   

11. 3. 2022

četrtek

 

3. TD – Elektrika

   

4. 4. 2022

ponedeljek

     

4. TD - Tehniška dediščina naše okolice (Železolivarski muzej, Baza 20)

7. 4. 2022

četrtek

4. ŠD – Orientacija

4. TD – Igriva arhitektura

 

3. KD – Oton Župančič

3. 5. 2022

torek

 

ŠVN – 2. ND (CŠOD Gorenje)

   

4. 5. 2022

sreda

NPZ

ŠVN – 3. ND (CŠOD Gorenje)

4. TD – Pogoni (TMS Bistra)

NPZ

5. 5. 2022

četrtek

 

ŠVN - 4. ŠD (CŠOD Gorenje)

   

6. 5. 2022

petek

NPZ

ŠVN - 5. ŠD (CŠOD Gorenje)

 

NPZ

10. 5. 2022

ponedeljek

NPZ

   

NPZ

20. 5. 2022

četrtek

     

Naravne in kulturne znamenitosti Dunaja (ekskurzija)

21. 5. 2022

petek

3. ND – Škocjanske jame in Cerkniško jezero

   

3. ND – Naravne in kulturne znamenitosti Dunaja

30. 5. 2022

ponedeljek

   

ŠVN – 2. ND (CŠOD Rak)

 

31. 5. 2022

torek

3. KD – Kulturna dediščina Novega mesta, Jakčev dom

 

ŠVN – 3. ND (CŠOD Rak)

 

1.6. 2022

sreda

   

ŠVN – 4. ŠD (CŠOD Rak)

 

2.6. 2022

četrtek

5. ŠD – Plavanje

 

ŠVN – 5. ŠD (CŠOD Rak)

4. ŠD – Plavanje

3.6. 2022

petek

   

ŠVN – 3. KD (CŠOD Rak)

 
           

10. 6. 2021

petek

     

Valeta

13. 6. 2022

ponedeljek

     

Tabor Mirna gora

14. 6. 2022

torek

     

Tabor Mirna gora

15. 6. 2022

sreda

   

 

5. ŠD – Tabor Mirna gora/ Orientacija