Pri načrtovanih dejavnostih lahko pride do spremebe datumov.

DATUM DAN 6. RAZRED 7. RAZRED 8. RAZRED 9. RAZRED
4. 9. 2020 petek ŠD - Pohod ŠD - Pohod ŠD - Pohod ŠD - Pohod
10. 9. 2020 četrtek   ŠD - Plavanje    
21. 9. 2020 ponedeljek ND - Rastlinstvo ali te poznam?      
22. 9. 2020 torek ND - Živali na morski obali in morju      
23. 9. 2020 sreda ŠD - ŠVN      
24. 9. 2020 četrtek LOGIKA ŠD - ŠVN      
25. 9. 2020 Otvoritveni dan DEKD v Sloveniji (Semič) petek KD - ŠVN TD – Tehniška dediščina mojega kraja (rokodelstvo, gasilska brizgalna...) Črna človeška ribica (Darja Bremec) TD – Tehniška dediščina v MHS (Vlasta Henigsman) Arheološki peskovnik (Laura Ambrožič, Jasna Hrastar) TD – Tehniška dediščina mojega kraja (Miha Henigsman)
28. 9. 2020- DEKD ponedeljek   ND – Kongerija (Darja Bremec)   KD – Dediščina Kočevarjev (Nina Grahek, Rozalija Jerman)
29. 9. 2020 - DEKD torek TD - Knjigoveštvo (Miha Henigsman, Jasna Hrastar, Tjaša Štampfelj) KD – Kulturna dediščina Semiča (Lavrin) (Nina Grahek)   TD – Kreativni in podjetni Design Thinking (Vlasta Henigsman, Darja Bremec)
30. 9. 2019 - DEKD sreda KD – Kulturna dediščina Semiča - Krakar (Anja Petrovčič)   ND - Preprečevanje različnih oblik zasvojenosti (LAS) (Darja Bremec, Mojca Kambič) ND - Ali živim zdravo?
1. 10. 2020 - DEKD četrtek TD – Kulturna dediščina in Powerpoint, Varnost na spletu (Barbara Fir, Tomaž Pavlakovič) TD – Vlivanje (BM Metlika, Vlasta, Miha) KD – Kulturna dediščina Semiča (Jenko) (Nina Grahek) ND - Načrtujem raziskovalno delo (Darja Bremec)
2. 10. 2020 petek ŠD – športne igre ŠD – športne igre ŠD – športne igre ŠD – športne igre
    KD – Kulturna dediščina Lj. (Ogled predstave in delavnica v MAO) (Nina Grahek, Vlasta H.) KD – Kulturna dediščina Lj. (Ogled predstave in Plečnikova Ljubljana) (Anja Petrovčič, Miha H.)    
        TD –Igriva arhitektura (Vlasta Henigsman)  
16. 11. 2020 ponedeljek     Županova Micka -dramatika (Petrovčič, Grahek)  
november torek     ŠD - Orientacija  
18. 11. 2020 sreda     KD – Kulturna dediščina Lj. (ogled glasbene predstave, raziskovalni ogled z delavnico v Narodni galeriji) (Anželika Mitrovič, Vlasta H.) KD – Kulturna dediščina Lj. (ogled glasbene predstave, razstava z delavnico v Narodni galeriji) (Anželika Mitrovič, Miha H.)
20. 11. 2020 petek Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku) Tradicionalni zajtrk (ure po urniku)
3. 12. 2020 četrtek TD – Oblikovanje papirja (Vlasta Henigsman) TD – Uporaba umetnih snovi (Vlasta Henigsman) TD – Spajkanje (ŠC NM) (Vlasta Henigsman)  
20. 1. 2021 sreda TD – Intarzija (Vlasta Henigsman)      
20. 2. 2021 četrtek     ND – SISTEMATSKI PREGLED; predavanje: Medsebojni odnosi (8. a)  
8. 3. 2021 ponedeljek   ŠVN - ND (CŠOD Rak)    
9. 3. 2021 torek   ŠVN – ND (CŠOD Rak)   TD – Poklicna orientacija (Mojca Kambič)
10. 3. 2021 sreda   ŠVN – KD (CŠOD Rak)    
11. 3. 2021 četrtek   ŠVN - ŠD (CŠOD Rak) ND – SISTEMATSKI PREGLED; predavanje: Medsebojni odnosi (8. b)  
12. 3. 2021 petek   ŠVN -ŠD (CŠOD Rak)    
6. 4. 2021 torek       TD - Tehniška dediščina naše okolice (Železolivarski muzej, Baza 20) (Vlasta Henigsman)
8. 4. 2021 četrtek   TD – Elektrika (Vlasta Henigsman)   KD – Oton Župančič (Nina Grahek)
4. 5. 2021 torek NPZ   TD – Pogoni (TMS Bistra) (Vlasta Henigsman) NPZ
5. 5. 2021 sreda        
6. 5. 2021 četrtek NPZ   ŠD - Plavanje (Sašo Mirosavljević) NPZ
7. 5. 2021 petek       ŠD - Plavanje (Sašo Mirosavljević)
10. 5. 2021 ponedeljek NPZ     NPZ
20. 5. 2021 četrtek       Končni izlet
21. 5. 2021 petek ND – Škocjanske jame in Cerkniško jezero   ND – Potovanje skozi zgodovino Velenja in Celja ND - Končni izlet
14. 6. 2021 torek       Valeta
7. 6. 2021 ponedeljek       Tabor Mirna gora
8. 6. 2021 torek       Tabor Mirna gora
9. 6. 2021 sreda                                ŠD –Tabor Mirna gora/ Orientacija
spomladi   ŠD - Rafting (Sašo Mirosavljević)   ŠD - Rafting (Sašo Mirosavljević) ŠD - Rafting (Sašo Mirosavljević)