biber big 5


V torek, 15. 11. 2022, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje BOBER.
Tekmovali so učenci od 2. do 9. razreda.

 

Bronasto priznanje prejmejo:

BOBERČEK

od 2. do 5. razreda

Ime in priimek 

Razred 

Mentor 

Adam Malnarič

2. a

Elvira Čengija

Nina Mrše Vidmar

2. a

Elvira Čengija

Ela Jerman Pavlin

2. b

Katja Vinarnik

Tinkara Malenšek

2. b

Katja Vinarnik

Alina Žunič

2. b

Katja Vinarnik

Pia Sever

2. b

Katja Vinarnik

Neža Malnarič

2. š

Nataša Weiss

Hana Malnarič

2. š

Nataša Weiss

Staš Simonič

2. š

Nataša Weiss

Nika Avguštin

3. a

Nataša Žalec Sever

Iris Jakofčič

3. a

Nataša Žalec Sever

Loti Kovačič

3. a

Nataša Žalec Sever

Matic Miketič

3. a

Nataša Žalec Sever

Ana Pustavrh

3. a

Nataša Žalec Sever

Anže Rauh

3. a

Nataša Žalec Sever

Emili Žaljec

3. a

Nataša Žalec Sever

Tjaša Hudak

3. b

Brigita Černe

Eva Judnič

3. b

Brigita Černe

Jakob Kambič

3. b

Brigita Černe

Mia Šmalc

3. b

Brigita Černe

Julij Štukelj

3. b

Brigita Černe

Gaber Venetič

3. b

Brigita Černe

Alja Simonič

3. š

Simona Ritonija

Blaž Ogulin

3. š

Simona Ritonija

Rija Kovačič

3. š

Simona Ritonija

Julija Cesar

3. š

Simona Ritonija

Matic Zupančič

4. a

Laura Ambrožič

Aleš Gabriel Lisec

5. a

Andreja Tomc

Tamara Ogulin

5. a

Andreja Tomc

Sara Adamič

5. a

Andreja Tomc

Zoja Sever

5. b

Lucija Papež

Špela Štravs

5. b

Lucija Papež

MLADI BOBER

od 6. do 9. razreda

Ime in priimek 

Razred 

Mentor 

Vid Cvelbar

6. a

Petra Kastelic

Lilija Gornik

6. a

Petra Kastelic

Ognjen Đukić

6. a

Petra Kastelic

Mija Judnič

6. b

Petra Kastelic

Tio Pirš – Bezek

6. b

Petra Kastelic

Eva Žugelj

6. b

Petra Kastelic

Manca Japelj

7. a

Petra Kastelic

Gašper Turk

7. a

Petra Kastelic

Taja Štukelj

7. b

Barbara Fir

Lara Rogina

7. b

Barbara Fir

Jakob Konda

7. b

Barbara Fir

Aleksandra Marentič

8. a

Petra Kastelic

Mija Turk

8. a

Petra Kastelic

Maša Žnidaršič

8. a

Petra Kastelic

Ema Krašna

8. b

Petra Kastelic

Ana Požek

8. b

Petra Kastelic

Zala Tatalović

8. b

Petra Kastelic

Kaja Veselič

9. a

Barbara Fir

Matic Vlahovič

9. a

Barbara Fir

Lana Veselič

9. a

Barbara Fir

Primož Bahorič

9. b

Barbara Fir

Lina Kmet

9. b

Barbara Fir

Neja Štukelj

9. b

Barbara Fir

Ana Žugelj

9. b

Barbara Fir

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo.